Osiągnięcia


Powrót do strony głównej

2016 / 2017


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Przyroda nad Wisłą"

Wyróżnienie
Julia Kropsz




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Ulubiony bohater wiersza Brzechwy pt."Zoo""

I miejsce
Julia Kropsz

III miejsce
Alicja Wyszomierska




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"ZDROWYM BYĆ, ZDROWO ŻYĆ"

III miejsce
Anna Konieczny
wyróżnienie
Julia Kropsz




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI POLSKI"

WYRÓŻNIENIE
Julia Kropsz




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"LALKA"

I miejsce
Julia Kropsz
wyróżnienie
Aleksandra Płusa
Joanna Burszczan




MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Każdy Ci powie, że sport to zdrowie"
zorganizowany przez Przedszkole nr 3 w Pyskowicach.

III miejsce
Julia Kropsz
wyróżnienie
Milena Lubieniecka




WOJEWODZKI KONKURS PLASTYCZNY
"Zimowe Krajobrazy"
zorganizowany przez SP w Gierałtowiach.

III miejsce
Patrycja Drewniak




KONKURS PLASTYCZNY
"Eko ozdoba świąteczna"
zorganizowany przez SP nr 20 w Gliwicach.

I miejsce
Aleksandra Zielosko
III miejsce
Julia Kropsz
wyróżnienie
Paulina Szarek
wyróżnienie
Maksymilian Kowarsz







2015 / 2016


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Jestem przyjacielem przyrody"
zorganizowany przez SP nr 36 w Katowicach.

III miejsce
Michał Wyszomierski



MIEJSKI KONKURS
"Najpiękniejsze bajki świata"
zorganizowany przez SP nr 4 w Pyskowicach.

I miejsce
Anna Prażuch, Magdalena Kujawska, Kacper Kuczera



MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Moja ulubiona postać z bajki"
zorganizowany przez PM nr 3 w Pyskowicach.

III miejsce
Ania Józefowska



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Kartka Pocztowa dla Mikołaja Kopernika"
zorganizowany przez SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

wyróżnienie
Magdalena Grabiec



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"RÓŹNE OBLICZA MIŁOŚCI"
zorganizowany przez Zespół Szkół w Łochowie.

I miejsce
Maja Miaz
II miejsce
Kasia Pawlusińska



2014 / 2015


Międzyszkolny konkurs Najpiękniejsze bajki świata".

Daria Kulpa
Marlena Pichowska
Zuzanna Stawarczyk

I MIEJSCE





*****************************

Ogólnopolski Konkurs Międzyswietlicowy

"Mój przyjaciel Kosmita"


Szymon Wandasiewicz

I MIEJSCE





Maja Miaz

II MIEJSCE





Kasia Pawlusińska

III MIEJSCE





*****************************

2013 /2014


MIEJSKI KONKURS LITERACKI
"NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI ŚWIATA"
zorganizowany przez SP 4 W PYSKOWICACH.

wyróżnienie
Katarzyna Kapcia, Aleksandra Barańska, Roksana Sikora
wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"BAJKOWY ŚWIAT"
zorganizowany przez SP w Bojszowach.

wyróżnienie
Katarzyna Kapcia
wyróżnienie



WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA"
zorganizowany przez SP 7 w Gliwicach.

wyróżnienie
Zuzanna Stawarczyk
wyróżnienie



MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"LOKOMOTYWA CZY PTASIE RADIO?"
zorganizowany przez SP 20 w Gdynii.

I miejsce
Daria Kulpa
wyróżnienie
Marta Galązkiewicz



MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

laureaci
Grupa świetlicowa



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Wszystkie zwierzęta duże i małe"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach.

wyróżnienie
Daria Kulpa kl.1b





II MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE

zorganizowane przez Zespół Szkół w Pyskowicach.

II miejsce
Grupa świetlicowa





2012 /2013


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Wiosenne Inspiracje"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bojszowach.

I miejsce
Natalia Półtorak kl.1a
II miejsce
Weronika Szmidt kl.2a
wyróźnienie
Aleksandra Józefowska kl.1a, Marta Gałązkiewicz kl. 1b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Kolorowy Świat Cyrku"
zorganizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową w Gdynii.

III miejsce
Aleksandra Józefowska kl.1a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Zwiastuny Wiosny"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 50 w Białymstoku.

III miejsce
Weronika Szmidt kl. 2a, Sylwia Marciszewska kl.3b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Skarby mojego miasta, regionu."
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Gdynii.

wyróznienia dla:
Weronika Szmidt kl. 2a, Agnieszka Rojek kl.3a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Zimowe Inspiracje "
zorganizowany przez Zespół Szkół w Łochowie

III miejsce
Natalia Półtorak kl. 1a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Ubieramy choinke "
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 19 w Białymstoku

wyróżnienie
Aleksandra Barańska kl. 1a
Weronika Szmidt kl. 2a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KOT CZY PIES"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 38 w Sosnowcu

wyróżnienie
Marta Gałązkiewicz kl. 1b


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Eko ozdoba świąteczna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 20 w Gliwicach

wyróżnienie
Zuzanna Skorupa kl. 3b



wyróżnienie
Sylwia Marciszewska kl. 3b

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
"Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 7 w Gliwicach

wyróżnienie
Aleksandra Barańska kl. 1a


MIĘDZYŚWIETLICOWE ZAWODY SPORTOWE
zorganizowanE przez ZESPÓŁ SZKÓŁ W PYSKOWICACH

drużyna świetlicowa

2 miejsce



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Wszystkie zwierzęta małe i duże""
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 7 w Gliwicach

Marta Gałązkiewicz kl. 1b




MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Wspomnienia z wakacji"
zorganizowany przez Urząd Miasta Pyskowice

Marta Gałązkiewicz kl. 1b
1 miejsce- kategoria 6-7 lat
Zuzanna Skorupa kl. 3b i Weronika Szmidt kl. 2a
2 miejsce- kategoria 8-10 lat
Monika Gałązkiewicz kl. 3b
3 miejsce- kategoria 8-10 lat


2011 /2012

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Spełniam swoje marzenia"
zorganizowany przez Urząd Miasta Pyskowice

Zuzanna Skorupa KL.2b oraz Izabela Krzystek kl. 2b
1 miejsce


< KONKURS WIEDZY
NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI ŚWIATA
zorganizowany przez SP 4 w Pyskowicach

Weronika Marguardt KL. 2b
1 miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
EURO 2012
zorganizowany przez SP w Bojszowach pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

Zuzanna Skorupa KL. 2b -2 miejsce, Aleksander Pękalski kl. 2b -wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Mój prezent na Dzień Matki"
zorganizowany przez SP 20 w Gdynii

Weronika Szmidt KL. 1a
2 miejsce


KONKURS PLASTYCZNY
COŚ Z NICZEGO
zorganizowany przez ZSO NR 7 w Gliwicach

Werionika Szmidt KL. 1a
wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
WIELKANOC OCZAMI DZIECKA
zorganizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie

Marta Budnik KL. 2B
II MIEJSCE


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
ZIMOWY KRAJOBRAZ
zorganizowany przez SP nr 1 w Końskich

ZUZANNA SKORUPA KL. 2B
II MIEJSCE


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO -LITERACKI
ŚWIAT W KASZUBSKICH BARWACH
zorganizowany przez SP NR 20 W GDYNI.

GRUPA ŚWIETLICOWA
WYRÓŻNIENIE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA NAJCIEKAWSZA STRONĘ ŚWIETLICY SZKOLNEJ
ŚWIETLICA W SIECI
zorganizaowany przez SP 38 w Sosnowcu

STRONA ŚWIETLICY ZS W PYSKOWICACH
I MIEJSCE


MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
MOJE WAKACJE Z RODZINĄ
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

KATARZYNA STAROŚCIAK
III MIEJSCE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
LEŚNE ZWIERZETA
zorganizowany przez KSP W GDYNI

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ
III MIEJSCE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

IZABELA KRZYSTEK
WYRÓŻNIENIE



2010 / 2011

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
JAK SPEDZAM CZAS Z MOJĄ RODZINĄ
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

JULIA MITKOWSKA
I MIEJSCE

IZA KRZYSTEK, KASIA KOZINA
II MIEJSCE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Jesienny Pan, Jesienna Pani
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Gdyni.

OLIWIA KUMOŃSKA
WERONIKA MARGUARDT
WYRÓŻNIENIA



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Cudze chwalicie, swego nie znacie..
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bojszowach.

PATRYCJA POCZKAI
III MIEJSCE

KATARZYNA STAROŚCIAK
WYRÓŻNIENIE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Razem żyje się piękniej.
zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Lędzinach.

JULIA MITKOWSKA, KASIA KOZINA
WYRÓŻNIENIA



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Duchy, Stworki i Potworki na wesoło
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 86 w Warszawie.

JULIA MITKOWSKA
WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA KLYTTA
II miejsce

ZUZIA SKORUPA, IZA KRZYSTEK
I miejsce



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Krośnie

WERONIKA MARGUARDT- kl I SP
OLIWIA STASIAK - kl III SP
WYRÓŻNIENIE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Marzanna"
zorganizowany przez SP 20 w Gdyni

KATARZYNA KOZINA - kl III SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla świetlic
"Zwierzęta duże i małe"

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ- kl I SP
II miejsce
JULIA MITKOWSKA- kl I SP
III miejsce




*****************************
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Morskie Stwory"

PATRYCJA POCZKAI z kl. V SP
NAGRODA




*****************************
Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ z kl I SP
NATALIA GNATEK z kl. 2

WYRÓŻNIENIE




*****************************
Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny w Krakowie
"Moja druga twarz-czyli maska karnawałowa"

IGA KĘDZIERSKA - kl I SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************
XIII Wojewódzki Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
"Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna"

PIOTR HAJDUK - kl II SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************


2009 / 2010

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Baśniowe Zamki

II miejsce Anna Mazur

wyróżnienie Patrycja Poczkai i Martyna Krysińska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Zwierzęta Egzotyczne

II miejsce Ala Zelder

wyróżnienie Natalia Gnatek i Natalia Lamparska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Baśniowe Zamki

II miejsce Ania Mazur

wyróżnienie Patrycja Poczkai, Martyna Krysińska

2008 / 2009

Jak wykorzystujemy podziemia

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Co mozna zrobić ze szkła

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Apolejka i jej osiołek

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Co bzyka i lata

Wyróżnienie Patrycja Poczkai

2007 / 2008

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna

Wyróżnienie Aleksandra Sowa

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ulubiona Postać Bajkowa
I miejsce Patrycja Poczkai

Quiz wiedzy W zdrowym ciele zdrowy duch

I miejsce Jarek Gołąb, Zosia Polewczyk, Maria Szmajnta



2006 / 2007

Moje ulubione zwierzątko
II miejsce Martyna Krysińska

Wyróżnienie Mateusz Komsta

Wyróżnienie Joanna Mostowska

Jesień w oczach dziecka

I miejsce Anna Skowronek

Wyróżnienie Sandra Młynarczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna

Wyróżnienie Anna Skowronek

Maska karnawałowa

Wyróżnienie Joanna Mostowska

Wyróżnienie Martyna Krysińska

Ozdoba bożonarodzeniowa

I miejsce Anna Antoniewicz

I miejsce Klaudia Brączek

II miejsce Nikola Grubel

II miejsce Amanda Gorzołka

Ulubiona postać bajkowa

III miejsce Angelika Orlik

Razem z nami

I miejsce Martyna Krysińska

III miejsce Nikola Grubel

Wyróżnienie Maria Szmajnta

Wielkanocna kartka świąteczna

Wyróżnienie Justyna Maśnica

Wyróżnienie Sandra Młynarczyk

Wyróżnienie Martyna Krysińska

Piękno kwiatów

Wyróżnienie Sandra Golec

Prezent dla mamy

I miejsce Martyna Krysińśka



Wszelkie Prawa Zastrzeżone.