Osiągnięcia


Powrót do strony głównej

2013 /2014


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"BAJKOWY ŚWIAT"
zorganizowany przez SP w Bojszowach.

wyróżnienie
Katarzyna Kapcia
wyróżnienie



WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA"
zorganizowany przez SP 7 w Gliwicach.

wyróżnienie
Zuzanna Stawarczyk
wyróżnienie



MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"LOKOMOTYWA CZY PTASIE RADIO?"
zorganizowany przez SP 20 w Gdynii.

I miejsce
Daria Kulpa
wyróżnienie
Marta Galązkiewicz



MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

laureaci
Grupa świetlicowa



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Wszystkie zwierzęta duże i małe"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach.

wyróżnienie
Daria Kulpa kl.1b





II MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE

zorganizowane przez Zespół Szkół w Pyskowicach.

II miejsce
Grupa świetlicowa





2012 /2013


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Wiosenne Inspiracje"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bojszowach.

I miejsce
Natalia Półtorak kl.1a
II miejsce
Weronika Szmidt kl.2a
wyróźnienie
Aleksandra Józefowska kl.1a, Marta Gałązkiewicz kl. 1b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Kolorowy Świat Cyrku"
zorganizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową w Gdynii.

III miejsce
Aleksandra Józefowska kl.1a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Zwiastuny Wiosny"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 50 w Białymstoku.

III miejsce
Weronika Szmidt kl. 2a, Sylwia Marciszewska kl.3b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Skarby mojego miasta, regionu."
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Gdynii.

wyróznienia dla:
Weronika Szmidt kl. 2a, Agnieszka Rojek kl.3a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Zimowe Inspiracje "
zorganizowany przez Zespół Szkół w Łochowie

III miejsce
Natalia Półtorak kl. 1a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Ubieramy choinke "
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 19 w Białymstoku

wyróżnienie
Aleksandra Barańska kl. 1a
Weronika Szmidt kl. 2a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KOT CZY PIES"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 38 w Sosnowcu

wyróżnienie
Marta Gałązkiewicz kl. 1b


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Eko ozdoba świąteczna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 20 w Gliwicach

wyróżnienie
Zuzanna Skorupa kl. 3b



wyróżnienie
Sylwia Marciszewska kl. 3b

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
"Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 7 w Gliwicach

wyróżnienie
Aleksandra Barańska kl. 1a


MIĘDZYŚWIETLICOWE ZAWODY SPORTOWE
zorganizowanE przez ZESPÓŁ SZKÓŁ W PYSKOWICACH

drużyna świetlicowa

2 miejsce



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Wszystkie zwierzęta małe i duże""
zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 7 w Gliwicach

Marta Gałązkiewicz kl. 1b




MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Wspomnienia z wakacji"
zorganizowany przez Urząd Miasta Pyskowice

Marta Gałązkiewicz kl. 1b
1 miejsce- kategoria 6-7 lat
Zuzanna Skorupa kl. 3b i Weronika Szmidt kl. 2a
2 miejsce- kategoria 8-10 lat
Monika Gałązkiewicz kl. 3b
3 miejsce- kategoria 8-10 lat


2011 /2012

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Spełniam swoje marzenia"
zorganizowany przez Urząd Miasta Pyskowice

Zuzanna Skorupa KL.2b oraz Izabela Krzystek kl. 2b
1 miejsce


< KONKURS WIEDZY
NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI ŚWIATA
zorganizowany przez SP 4 w Pyskowicach

Weronika Marguardt KL. 2b
1 miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
EURO 2012
zorganizowany przez SP w Bojszowach pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

Zuzanna Skorupa KL. 2b -2 miejsce, Aleksander Pękalski kl. 2b -wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Mój prezent na Dzień Matki"
zorganizowany przez SP 20 w Gdynii

Weronika Szmidt KL. 1a
2 miejsce


KONKURS PLASTYCZNY
COŚ Z NICZEGO
zorganizowany przez ZSO NR 7 w Gliwicach

Werionika Szmidt KL. 1a
wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
WIELKANOC OCZAMI DZIECKA
zorganizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie

Marta Budnik KL. 2B
II MIEJSCE


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
ZIMOWY KRAJOBRAZ
zorganizowany przez SP nr 1 w Końskich

ZUZANNA SKORUPA KL. 2B
II MIEJSCE


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO -LITERACKI
ŚWIAT W KASZUBSKICH BARWACH
zorganizowany przez SP NR 20 W GDYNI.

GRUPA ŚWIETLICOWA
WYRÓŻNIENIE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA NAJCIEKAWSZA STRONĘ ŚWIETLICY SZKOLNEJ
ŚWIETLICA W SIECI
zorganizaowany przez SP 38 w Sosnowcu

STRONA ŚWIETLICY ZS W PYSKOWICACH
I MIEJSCE


MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
MOJE WAKACJE Z RODZINĄ
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

KATARZYNA STAROŚCIAK
III MIEJSCE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
LEŚNE ZWIERZETA
zorganizowany przez KSP W GDYNI

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ
III MIEJSCE




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

IZABELA KRZYSTEK
WYRÓŻNIENIE



2010 / 2011

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY
JAK SPEDZAM CZAS Z MOJĄ RODZINĄ
zorganizowany przez Urząd Miasta w Pyskowicach.

JULIA MITKOWSKA
I MIEJSCE

IZA KRZYSTEK, KASIA KOZINA
II MIEJSCE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Jesienny Pan, Jesienna Pani
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Gdyni.

OLIWIA KUMOŃSKA
WERONIKA MARGUARDT
WYRÓŻNIENIA



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Cudze chwalicie, swego nie znacie..
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bojszowach.

PATRYCJA POCZKAI
III MIEJSCE

KATARZYNA STAROŚCIAK
WYRÓŻNIENIE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Razem żyje się piękniej.
zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Lędzinach.

JULIA MITKOWSKA, KASIA KOZINA
WYRÓŻNIENIA



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Duchy, Stworki i Potworki na wesoło
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 86 w Warszawie.

JULIA MITKOWSKA
WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA KLYTTA
II miejsce

ZUZIA SKORUPA, IZA KRZYSTEK
I miejsce



*****************************
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Krośnie

WERONIKA MARGUARDT- kl I SP
OLIWIA STASIAK - kl III SP
WYRÓŻNIENIE



*****************************
OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Marzanna"
zorganizowany przez SP 20 w Gdyni

KATARZYNA KOZINA - kl III SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla świetlic
"Zwierzęta duże i małe"

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ- kl I SP
II miejsce
JULIA MITKOWSKA- kl I SP
III miejsce




*****************************
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Morskie Stwory"

PATRYCJA POCZKAI z kl. V SP
NAGRODA




*****************************
Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

MONIKA GAŁĄZKIEWICZ z kl I SP
NATALIA GNATEK z kl. 2

WYRÓŻNIENIE




*****************************
Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny w Krakowie
"Moja druga twarz-czyli maska karnawałowa"

IGA KĘDZIERSKA - kl I SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************
XIII Wojewódzki Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
"Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna"

PIOTR HAJDUK - kl II SP
WYRÓŻNIENIE




*****************************


2009 / 2010

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Baśniowe Zamki

II miejsce Anna Mazur

wyróżnienie Patrycja Poczkai i Martyna Krysińska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Zwierzęta Egzotyczne

II miejsce Ala Zelder

wyróżnienie Natalia Gnatek i Natalia Lamparska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Baśniowe Zamki

II miejsce Ania Mazur

wyróżnienie Patrycja Poczkai, Martyna Krysińska

2008 / 2009

Jak wykorzystujemy podziemia

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Co mozna zrobić ze szkła

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Apolejka i jej osiołek

Wyróżnienie dla grupy świetlicowej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Co bzyka i lata

Wyróżnienie Patrycja Poczkai

2007 / 2008

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna

Wyróżnienie Aleksandra Sowa

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ulubiona Postać Bajkowa
I miejsce Patrycja Poczkai

Quiz wiedzy W zdrowym ciele zdrowy duch

I miejsce Jarek Gołąb, Zosia Polewczyk, Maria Szmajnta



2006 / 2007

Moje ulubione zwierzątko
II miejsce Martyna Krysińska

Wyróżnienie Mateusz Komsta

Wyróżnienie Joanna Mostowska

Jesień w oczach dziecka

I miejsce Anna Skowronek

Wyróżnienie Sandra Młynarczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna

Wyróżnienie Anna Skowronek

Maska karnawałowa

Wyróżnienie Joanna Mostowska

Wyróżnienie Martyna Krysińska

Ozdoba bożonarodzeniowa

I miejsce Anna Antoniewicz

I miejsce Klaudia Brączek

II miejsce Nikola Grubel

II miejsce Amanda Gorzołka

Ulubiona postać bajkowa

III miejsce Angelika Orlik

Razem z nami

I miejsce Martyna Krysińska

III miejsce Nikola Grubel

Wyróżnienie Maria Szmajnta

Wielkanocna kartka świąteczna

Wyróżnienie Justyna Maśnica

Wyróżnienie Sandra Młynarczyk

Wyróżnienie Martyna Krysińska

Piękno kwiatów

Wyróżnienie Sandra Golec

Prezent dla mamy

I miejsce Martyna Krysińśka



Wszelkie Prawa Zastrzeżone.